MEGHÍVÓ – 2024.02.12. – NMHH MÉRŐLABORATÓRIUMAINAK ÉS FELÜEGYELETI KÖZPONTJÁNAK MEGLÁTOGATÁSA

Tisztelettel meghívjuk a HTE Rádiótávközlési Szakosztály, továbbá a Vételtechnikai ésKábeltelevíziós Szakosztály valamint a Médiaklub tagjait az alábbi közös szakmairendezvényre: Az NMHH Esztergom utcai új mérőlaboratóriumainak, valamint felügyeletiközpontjának meglátogatása A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság új hírközléstechnikai épületegyüttesében kialakítottmérőlaborok a hírközlési eszközökben és szolgáltatásokban zavart okozó berendezésekkiszűrését szolgálják, ezért az új létesítmény a tudományos és a […]