Sikeres és eredményes volt a „CritCom” Kritikus Kommunikációért Egyesület 2026. évi Közgyűlése

A szabályosság és a jogszerűség vizsgálata és megtartása figyelembe vételével a résztvevők tájékoztatást kaptak az Egyesület 2025. évi tevékenységéről és az Egyesület 2025. évre vonatkozó egyszerűsített éves beszámolójában a gazdálkodás mutatóiról, valamint a 2026. évre tervezett munkaprogramról és a 2026. évi pénzügyi tevékenységre vonatkozó pénzügyi tervezésről. E mellett átfogó tájékoztatást kaptak a kritikus kommunikáció, az állami hírközlés konszolidációs, integrációs folyamatáról.

A Közgyűlés kiemelkedő programpontja volt az Elnökség tisztségviselői lejárt mandátumára figyelemmel a tisztújítás.

A jelenlévők az említett beszámolókat és tervezeteket tudomásul vették és egyhangúlag elfogadták.

Illetve a Jelölő Bizottság által elvégzettekkel kapcsolatos beszámolót követően az előterjesztett jelölti lista alapján szavazataikkal az Elnökség tisztségviselőit újraválasztották további 2 évre az alábbi összetételben:

  • elnök: Dr. Czintula György (a Pro-M Zrt. képviselője),
  • elnökhelyettes: Dr. Székelyhidi Tibor,
  • főtitkár: Takács Miklós,


Elnökségi tagok:

    • Amrich Tamás (a 4iG képviselője),
    • Kozma Zsolt (a CETIN Hungary Zrt. képviselője),
    • Verebély Tibor Botond (a Vantage Towers Zrt. képviselője)

Az Egyesület elnöksége köszöni a tagság bizalmát. Egyben továbbra is kéri szakmai támogatásukat, segítő együttműködésüket a kitűzött célok elérése érdekében. Különösen a kiemelkedő szakmai programok szervezése, az Egyesület értékeinek közvetítése, a tagsági kör bővítése, kiemelten fiatal szakemberek egyesületbe vonzása, stb. kapcsán.

Az Elnökség nevében köszönöm a megjelenést, gratulálok az újraválasztott tisztségviselőknek. Egyben köszönöm a Jelölő és Szavazatszámláló Bizottság munkáját, a Közgyűlés előkészítésében, szabály-és jogszerű lebonyolításában közreműködők támogató együttműködését.

Üdvözlettel:
Dr. Czintula György

Meghatalmazás: LETÖLTÉS